R&E – juridiskie pakalpojumi

reApvienojoties diviem jauniem un apņēmīgiem juristiem Armandam Rasam un Jānim Ešenvaldam, kuri iepriekš strādājuši un savu pieredzi uzkrājuši Latvijas lielākajos advokātu birojos, ir izveidots zvērinātu advokātu birojs Rasa & Ešenvalds. Uzkrātā profesionālā pieredze ir bijusi par iemeslu tam, lai abi juristi apvienotos un uzsāktu paši savu praksi. Advokātu biroja komanda sastāv no gados jauniem cilvēkiem, kuri darbojas ar lielu entuziasmu un jaunības sparu, apzinoties, ka gūt panākumus var neapstājoties pie sasniegtā un strādājot ar dubultu atdevi.

Advokātu biroja Rasa & Ešenvalds piedāvātie juridiskie pakalpojumi pieejami gan privātpersonām, gan juridiskām personām. Starp piedāvātajiem pakalpojumiem ir  konsultāciju sniegšana un dažādu dokumentu un līgumu, kā, piemēram, aizdevuma, dāvinājuma, pirkuma,maiņas, nomas un īres līgumu sastādīšana. Juristi sniedz juridisko palīdzību arī citās sfērās:

  • komerctiesību jomā
  • uzņēmumu restrukturizācijas procesos
  • maksātnespējas, ĀTAP un TAP procesos
  • saistību tiesībās
  • lietu tiesībās
  • darba tiesību jomā un cita veida juridisko palīdzību (uzturēšanās atļaujas, kuģu aresti, intelektuālā īpašuma aizsardzība, goda un cieņas aizsardzība)

Šis advokātu birojs ir apņēmības pilns savu klientu intereses pārstāvēt pat vissarežģītākajos tiesas procesos gan Latvijā, gan starptautiskajās šķīrējtiesās un pat Eiropas Savienības tiesās. Lai sekmīgi pārstāvētu savus klientus tiesās, liela nozīme var būt pat vismazākajam sīkumam. Advokātiem ir individuāla pieeja katram klientam, lai rastu kopīgu valodu un detalizēti izpētītu lietas būtību. Plašajam pakalpojumu klāstam, ko piedāvā advokātu birojs, klāt nāk arī nesavtīga pašatdeve un mērķtiecība. Un ja arī Jums rodas šaubas vai advokātu birojs Rasa & Ešenvalds spēs Jums palīdzēt, lūgsim Jūs sazināties ar mums, lai iepazītos ar Jūsu situāciju.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , , ,

Leave a Reply