Vismaz viena kleita meitenes skapī

Vai esat dzirdējušas sakām, ka katras meitenes (sievietes) skapī jabūt vismaz vienai kleitai? Iespējams, ka varat iebilst – tas savā ziņā ir tikai sabiedrības veidots sievišķības standarts. Tomēr, pirms atsakāties no kleitas, pielaikojiet vismaz vienu, kas jums tiešām patīk… Tās taču ir tik dažādas! Un paredzētas tik dažādiem gadījumiem.

Vasaras kleita – viegla šifona vai lina – karstām vasaras dienām, pastaigām pludmalē un piknikiem parkā.

Mini kleita – lai arī katras sievietes skapī vajadzētu būt tikai vienai kleitai (tām, kurām kleitas ne visai patīk), tomēr iesakām padomāt arī par otru – par visizteiktāko mini, ko varat atļauties savu uzskatu un izskata dēļ. Mini ļaus jums justies patiesi sievišķīgai, lai arī kādi aizspriedumi ar to nesaistītos.

Adītā mājas kleita – ērta, eleganta, silta… un jums ir iespēja pašai būt tās autorei.

Lietišķā kleita – ikvienai karjeristei (bet ne tikai), tā apvieno sevī iespēju izpaust gan savu sievišķīgo, gan biznesa haizivs dabu. Un – kāpēc gan nepanākt savus noteikumus darījuma sarunās ne tikai ar prātu, bet arī ar eleganci?

Mazā melnā vakarkleita – principā ir kokteiļkleita, taču arī bez šī precizējuma, mēs visas zinām, par ko tieši ir runa. Šajā kleitā mēs varam doties visur, sākot ar lielveikalu un savu virtuvi, lai īpašā noskaņojumā gatavotu vakariņas, un beidzot ar smalkāmviesībām, kāzām (lai arī kāzās neiesaka ierasties melnā, ja vien pats pāris nav īpaši jūs uz to aicinājis, norādot to savos kāzu ielūgumos) un bērēm.

Vakarkleitas jeb balles kleitas – bieži meitenes šādu tērpu izvēlas vidusskolas izlaidumam, bet arī katrai dāmai vajadzētu apsvērt iespēju kaut vai tikai uz pielaikošanas brīdi izbaudīt to sajūtu – kā tas ir – būt tērptai šādi. Varbūt tā ir ideja fotosesijai draudzeņu ballītē?

Kāzu kleitas – izsapņota vai ne, kāzu kleita ir vispopulārākais sieviešu kāzu tērps, lai gan – modē nāk arī uzvalki un kostīmi. Un – jums tā nav jāuzvelk tikai vienreiz, tāpēc nesteidzieties to pārdot – kādā piemērotā brīdī varēsiet to izmantot kā vakartērpu, mainot tās krāsu (protams, ja vien ar to joprojām saistīsies tikai patīkamākās atmiņas).

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply