Dāvanā – smaržas

smarzas internetaDāvināt kādam cilvēkam smaržu var būt diezgan sarežģīti. Pat ja cilvēku esam iepazinuši ļoti cieši, smaržu izvēle, kā dāvana ir ļoti drosmīgs solis. Bieži vien, pat ja dāvanai izvēlētais aromāts ir ļoti līdzīgs tam, kādu cilvēks nēsā ikdienā, tas var izrādīties nepareizais – var radīt vairāk netīkamas, kā tīkamas emocijas. Tieši tāpēc smaržas, kā dāvanu izvēlamies retāk. Tomēr, ja nu šāds lēmums ir pieņemts – dāvināt tieši smaržas, tad var vadīties pēc dažiem kritērijiem, kas palīdz neapjukt smaržu plašajā piedāvājumu klāstā un izvēlēties saņēmējam atbilstošāko aromātu.

Vispirms – nepieciešams zināt cilvēka rakstura īpašības, dzīvesveidu un nodarbošanos, lai spētu izvēlēties pareizo un piemērotāko aromātu. Kādas ir dāvanas saņēmēja intereses, kādas grāmatas lasa, kādu mūziku klausās. It kā ar smaržām pilnīgi nesaistīta informācija. Tomēr, tā kā smaržas veido daļu no personības, tad arī to izvēlē jāpievērš uzmanība dāvanas saņēmēja personībai, rakstura iezīmēm un ikdienas izvēlēm. Arī aromātiem ir raksturs, tāpēc jāpievērš uzmanība, lai aromāta raksturs saskanētu ar dāvanas saņēmēja. Ja nav šādas saskaņas, aromāts noteikti nebūs atbilstošs kā dāvana.

Dāvinot smaržas ikdienai, parasti iesaka izvēlēties neitrālus aromātus. Īpaši ieteicami ir vieglie ziedu aromāti, kas ir klasiski, eleganti un atturīgi vai citrusa aromātus, kas ir viegli un gaisīgi. Dāvinot šādas smaržas, jāizvairās no pikantajiem, austrumu un ar garšvielām bagātinātiem aromātiem. Jāpievērš uzmanība arī dāvanas saņēmēja ģērbšanās stilam (lietišķs, sportisks, klasisks) un aksesuāru izvēlei, vai profesijai. Ja dāvanas saņēmējs būs vīrietis, aromātu vislabāk piemeklēt atbilstoši viņa ģērbšanās stilam un iecienītākajiem atpūtas veidiem. Izvēloties smaržas kā dāvanu sievietei, var izvēlēties tādus aromātus, kā Gucci “Eau de Parfum II”, ieteicami arī Hugo Boss aromāti “Boss Woman” vai  Nina Ricci “Premier Jour”. Šādās smaržās ietverts laika gars, kas patīkams vairākumam sieviešu, palīdzot tām būt skaistām gan ikdienā, gan svētu brīžos.

Īpašām dāvanām iesaka izvēlēties intensīvākus un spēcīgākus aromātus, kas nebūs piemēroti ikdienai, tomēr būs piemēroti vakaram. Krāšņi vakara aromāti būs greznākā un izsmalcinātākā dāvana, kas lieliski papildinās sievietes rotas un tērpu. Šeit noderēs pikantās, no garšvielu un augļu notīm viedotās vakara smaržas — īpaši ieteicamas ir smaržu līnijas no Gucci “Parfum”, Hugo Boss “Deep Red” vai Christian Dior “Addict”, Charles Jourdan “Perfume”. Ziemas sezonā īpaši piemēroti aromāti ar kanēli, vaniļu, krustnagliņām. Un nekad nedrīkst aizmirst arī nezūdošās klasiskās vērtības no “Chanel”.

Izvēlies smaržas internetā – 220.lv!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply