Padomi, kas palīdz izvēlēties telti atbilstoši Jūsu prasībām

teltisPiedzīvojumi ar telti bieži vien patīk ļoti daudziem cilvēkiem, tāpēc viņi izvēlas pavadīt naktis pie dabas krūts. Ir arī tādi cilvēki, kuri izvēlas to darīt ne tikai karstajās vasaras dienās, bet arī aukstās ziemas naktīs. Telts iegāde ir ļoti atbildīgs process, jo nepieciešams iegādāties telti, kas atbilstu Tavām vēlmēm un prasībām. Izdala vairākus telšu veidus, tāpēc ļoti svarīgi aplūkot katru no tiem, lai varētu veikt pareizu izvēli.

Ir iespējams iegādāties universālās teltis, kuras ir paredzētas dažādiem pārgājieniem, kā arī nometnēm un citiem ierastiem notikumiem. Savukārt ir arī teltis, kuras paredzētas dažādiem specifiskiem pasākumiem – pārgājienam kalnos, nakšņošanai ļoti aukstos laikapstākļos. Teltis visbiežāk iedala 3 sezonu un 4 sezonu teltīs. Ja izvēlies telti, kura der 4 sezonām, tad šādu telti droši varēsi izmantot arī ziemas apstākļos, jo tā jumta daļa ir veidota speciāli tā, lai sniegs varētu no jumta viegli noslīdēt.

Izvēloties piemērotāko telti, noteikti ir vērts ņemt vērā to, kādam mērķim telti iegādājies. Piemēram, ir tūristu teltis, kuras ir klasiskas teltis, kas paredzētas dažādiem vairāku dienu pārgājieniem. Šāda veida teltis lieliski iztur mitrumu, kā arī tās ir viegli salikt un arī nojaukt. Tāpat ir pieejamas arī kempingu teltis, kuras ir domāta vairāku cilvēku izbraucieniem pie dabas. Atšķirībā no tūrisma teltīm, šādas teltis ir apjomīgas, kā arī smagākas, jo ir paredzētas vairākiem cilvēkiem. Protams, šādu telti ir diezgan grūti samontēt un arī demontēt, tāpēc visbiežāk šādu telti iegādājas tad, ja paredzēts doties pie dabas uz vairākām dienām vienā vietā. Ir iespējams iegādāties arī teltis, kuras lieliski piemērotas ekstremāliem laikapstākļiem, piemēram, kāpšanai kalnos.

Teltis internetā: http://220.lv/lv/sports-turisms-un-atputa/turisms/teltis

Izvēloties telti ir jāņem vērā ne tikai telts veids, bet arī tas, cik daudzi cilvēki teltī gulēs. Teltis ir iespējams iegādāties dažādos izmēros un formās, tāpēc ir svarīgi neapjukt piedāvājuma klāstā. Lai varētu nakšņot patīkami un bez problēmām, noteikti izpēti piedāvājumu, lai varētu atrast tieši savai situācijai piemērotāko telti. Noteikti ņem vērā arī to, cik daudz laika prasa telts uzstādīšana un nojaukšana, lai nepieciešamības gadījumā to varētu izdarīt ātri. Noteikti paskaties, kādi ir telts parametri, vai tai ir laba noturība pret dažādiem laikapstākļiem, piemēram, stipru vēju. Ir svarīgi iegādāties telti, kura būtu noturīga. Piemēram, iedomājies situāciju, ka Tu iegādājies nekvalitatīvu telti, aizbrauc pie jūras, saliec telti, vakarā dodies gulēt, bet sākas brāzmains vējš. Telts sāk pārvietoties un Tev tiek sabojāts naktsmiers. Tas noteikti nav neviena cilvēka kvēlākais sapnis, tāpēc obligāti rūpīgi izpēti katras telts parametrus, lai varētu veikt nekļūdīgu izvēli un nebūtu jāviļas telts iegādē!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Saistītās tēmas : , ,

Leave a Reply