Ērtas mugursomas.

Melna mugursoma

Ir tāds teiciens par to, ka katram savs krusts ir nesams, bet nedaudz modernizējot šo sakāmo, varam piedāvāt somu, kur šo krustu ielikt. Protams, ka tas nav jāuztver nopietni, bet no praktiskā viedokļa, dažāda veida somas vienmēr ir bijis labākais risinājums sava nesamā pārvietošanai. Somas ir dažādas – sākot ar auduma maisiņiem un beidzot ar milzu koferiem. Pa vidu varam atrast arī maza izmēra teātra somiņas, tūristu mugursomas, parastās mugursomas, portfeļus un daudz dažādu citu veidu somas. Cilvēkiem ir bijusi un joprojām ir nepieciešamība pārvietot dažādas sev piederošas lietas ikdienā, neatkarīgi no vietas, kurp jādodas, tādēļ arī somas ir pielāgotas dažādiem pasākumiem un vietām.

Veikali.

Somas un mugursomas mūsdienas var iegādāties teju jebkādā veikalā – specializētā somu veikalā, sporta preču veikalos, pārtikas un rūpniecības preču veikalā un arī veikalos internetā. Tieši interneta veikali ir tie, kas lepojas ar plašu, visdažādāko somu klāstu, kas noteikti būs pa prātam katram interesentam. Ir iespējams iegādāties gan skolnieku mugursomas, gan sporta somas, gan tūristu mugursomas, kas būs lielisks palīgs, ja esat aktīvs ceļotājs. Viens no interneta veikaliem, kur iespējams iegādāties mugursomas, ir 220.lv, kas piedāvā plašu somu klāstu.

Kādu somu pirkt?

Ir vairākas lietas, kam vajadzētu pievērst uzmanību, pērkot mugursomu:

  • Ērtums – izvēloties mugursomas, nepieciešams ņemt vērā to, cik smaga ir pati soma, kādas ir tās lences un vai tā ir paredzēta nepieciešamajam mērķim. Skaidrs, ka uz skolu neviens nedosies ar tūrisma mugursomu vai uz sporta zāli ar auduma maisiņu;
  • Kādam nolūkam soma paredzēta – laiks, kad skolēni uz skolu gāja grāmatas apsējuši ar siksniņu, jau sen kā aiz kalniem, kas nozīmē to, ka katram skolniekam ir nepieciešama kārtīga skolas soma kurā salikt visu nepieciešamo – klades, burtnīcas, grāmatas, penāli un citas skolai nepieciešamās lietas. Arī ceļojot lieti noderēs specializētās tūristu mugursomas, kas ir ietilpīgas un ar atsevišķiem nodalījumiem dažādām noderīgām lietām, kas nepieciešamas garajā ceļā.
  • Ergonomika – lai neradītu papildus slodzi mugurai, ir svarīgi izvēlēties somu, kas ir piemērota augumam un mērķim, kādam tā tiks lietota. Svarīgi ir arī tas, lai somas lences būtu regulējamas un muguras daļa mazliet cietāka, lai viss tās saturs nepārvietotos pa somu un neradītu tās nēsātājam papildus diskomfortu;
  • Kvalitāte – kur nu bez attiecīgi labas kvalitātes. Soma, kas neirst pa vīlēm, kad tajā ir salikts viss nepieciešamais, būs vislabākā. Arī materiāls ir noteicošais tam, cik ilgi soma kalpos un vai tas nelaiž cauri mitrumu. Neviens nevēlas, lai lietus laikā somā ieliktais saturs kļūtu mitrs un nelietojams.
        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply