Iepazīsti Rīgu nesteidzīgi un veselīgi!

Kopš 2013.gada SIA “Transporent ”, kas ir Sixt auto nomas un Sixt līzinga pārstāvis Baltijas valstīs, piedāvā rīdziniekiem un Rīgas viesiem arī velosipēdu nomu. Kā liecina informācija Sixt velo noma mājaslapā, tad velosipēda noma uz diennakti maksā EUR 9, lai gan internetā ir lasīti komentāri, ka SIXT velo noma ir ļoti dārga, jāsaka, ka cenas ziņā ir Sixt pakalpojums ir ļoti pieņemams, jo piem., RigaBicycle piedāvā velosipēdu nomu uz 24h par aptuveni EUR 14, bet Dutch bike (24h) vai Riga Bike Rent (8h) piedāvā velo nomu par EUR 10.

Velosipēdu noma Rīgā

Vēl viena liela priekšrocībā Sixt velo nomai ir tāda, ka velosipēdu jūs varat atgriezt nomas punktā kau vai 2:00 naktī vai 7:00 no rīta, jo velosipēdi tiek iznomāti un atgriezti speciāli nomai paredzētos punktos.

Pieņemsim, ka plāno savā vasaras atvaiļinājumā doties uz Rīgu un vairāk par staigāšanu, tev patīk braukt ar velosipēdu. Ko tev darīt un ar ko sākt?

1.solis

Tev vajadzētu reģistrēties SixtBicycle.lv mājaslapā. Pie reģistrācijas tev būs jānorāda savas kredītkartes dati, jo no tās tiks ieturēta drošības maksā EUR 9 apmērā.

2.solis

Atrodi sev ērtāko velo nomas punktu un dodies pēc velosipēdiem. Ja esi devis apskatīt Rīgu ar draugiem, tad zini, ka tu vari iznomāt līdz pat 4 velosipēdiem, bez papildus maksas.

3.solis

Kad esi atradis velosipēdu – apskaties tā drošības numuru un zvani uz numuru +371 67 67 67 80 , ievadi velosipēda numuru un saņem atbildes SMS drošības slēdzenes koda numuru.

4.solis

Ievadi kodu, ņem velosipēdu un baudi Rīgas arhitektūru un dabu viens vai ar draugiem, bet kad esi piekusis vai dodies mājās, aizved velosipēdu uz jebkuru no Sixt velo nomas punktiem, pieslēdz to un atkal piezvani uz numuru +371 67 67 67 80.

Kā liecina daži aprēķini, tad apskatot Rīgu no velosipēda augstumiem, nevis caur autobusa loga, tu būsi patērējis aptuveni 2500 kalorijas un ietaupījis krietni daudz laika, ko varētu nākties gaidīt sastrēgumos vai pieturvietas 🙂

Sixt velo noma
        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply