Karcher noma

karcher noma

Ne velti Karcher tehnika izpelnījusies savu statusu profesionāļu vidū – ar šo specializēto tehniku iespējams tikt galā ar jebkāda veida tīrīšanu un tā, šķiet, ir nesalaužama! Iekārtu cena ir pamatoti augsta, jo par kvalitāti nekādi nevar sūdzēties. Bet ko gan iesākt tiem no mums, kam nepieciešams veikt vien dažus tīrīšanas darbus gadā, un īsti nav vajadzības pēc Karcher tehnikas pārējā laikā? Atbilde ir pavisam vienkārša – Karcher noma.

Karcher piedāvā ļoti plašu profesionālās tīrīšanas tehnikas klāstu – firma ražo gan putekļu sūcējus mitru un sausu gružu savākšanai, dažādus augstspiediena mazgātājus, tehniku lapu un sniega savākšanai, paklāju tīrītājus, tvaika tīrītājus, logu mazgātājus, grīdu pulētājus un vēl un vēl un vēl! Kuram gan nenoderētu Karcher noma? Protams, dažreiz vari izlīdzēties ar parastām sadzīves tīrīšanas iekārtām, tomēr, izmatojot profesionālo tehniku, iespējams ietaupīt laiku un savus spēkus. Piedevām, tā kā tehnika ir viegli izmantojama, vari arī nealgot cilvēkus, kas tavā vietā veiks tīrīšanu, ja vēlies ietaupīt. Karcher noma tev aiztaupīs liekas pūles, ko sagādātu traipu tīrīšana ar rokām, pūloties iztīrīt būvobjektu ar slotu vai parastu putekļu sūcēju. Varam garantēt, ka darbam veltīsi vismaz uz pusi mazāk laika, ja vien izmantosi pareizos darbarīkus!

karcher augstspiediena mazgatajsAugstspiediena mazgātāji ir vieni no Karcher nomā vispieprasītākajiem rīkiem – ne bez pamata! Ar šo iekārtu iespējams veikt milzum daudz tīrīšanas darbu bez liekiem izdevumiem par ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem, piedevām, krietni ietaupot laiku. Karcher piedāvā augstspiediena mazgātājus mazgāšanai gan ar karstu, gan ar aukstu ūdeni. Piedevām, mazgātāji iedalīti dažādās klasēs – tie ir gan kompaktklases (mazākas jaudas un ļoti viegli pārnēsājami, piemēroti maziem tīrīšanas darbiem, piemēram, darbnīcām, privātmājām), vidējās klases (grūtākiem tīrīšanas darbiem, noderēs vidējiem uzņēmumiem) un superklases (ļoti jaudīgas iekārtas, noderēs rūpniecībā, lauksaimniecībā, kā arī pašvaldībām publisko vietu tīrīšanai). Papildus pieejami arī modeļi, kuri aprīkoti ar iekšdedzes dzinēju, darbiem vietās, kurās nav pieejama elektrība.

Otrs no produktiem, kurus visbiežāk izvēlas Karcher nomas klienti, ir dažādie ražotāja piedāvātie jaudīgie putekļu sūcēji. Karcher piedāvā profesionālos putekļu sūcējus gan tīrīšanas pakalpojumu sniedzējiem, publisko vietu uzkopšanai, viesnīcām kā arī tīrīšanas darbiem dažādos būvobjektos un ārpus telpām. Lai izvēlētos pareizo putekļu sūcēju Karcher nomā, jāapsver ar kādiem tīrīšanas darbiem būs jānodarbojas. Ja jātīra paklāji vai mīkstais grīdas segums, vislabāk palīdzēs Karcher vertikālā tipa putekļu sūcēji ar elektrisko birsti. Ja tīrīšana notiks galvenokārt uz cieta grīdas seguma un būs jātīra galvenokārt sausi gruži un putekļi, vislabāk darbu palīdzēs veikt jaudīgie Karcher sausās tīrīšanas putekļu sūcēji. Savukārt, ja tīrīšanas darbi jāveic kādā vietā, kurā būs gan mitri, gan sausi gruži, Karcher nomā vaicājiet pēc mitrās un sausās tīrīšanas putekļu sūcējiem. Karcher piedāvā mitros putekļu sūcējus visām vajadzībām – gan pavisam mazus ar 14 L tilpuma tvertni, gan tehniku nopietnākiem darbiem ar tvertnes izmēru līdz pat 75 L un vairākiem vakuuma motoriem.

Droši vaicājiet Karcher nomas darbiniekiem par jums piemērotāko tehnikas klasi un jaudu konkrētiem tīrīšanas darbiem. Nomas darbinieki noteikti spēs konsultēt par pareizāko darbarīku izvēli. Profesionālā tīrīšanas tehnika ir īstā izvēle, ja jātiek galā ar lieliem un sarežģītiem tīrīšanas darbiem. Karcher noma palīdzēs gadījumos, kad cita tehnika nespēs tikt galā ar tīrīšanas darbiem. Nomājot uzkopšanas tehniku, ietaupi laiku, naudu un vietu sava uzņēmuma telpās!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply