Dīvānu ķīmiskā tīrīšana vai dīvāna iegāde?

Savās mājās mēs bieži vien pavadām no 8 – 16 stundām, tāpēc mūsu mājokļa iekārtojums un tīrība ir ļoti svarīga. Nav problēmas izmazgāt un izgludināt svārkus, bikses vai kreklu – izmantojot modernākās tehnoloģijas, mēs to varam izdarīt skaitītās minūtēs. Bet ko darīt ar netīrām auduma vai ādas mēbelēm? Noteikti visi vecaki ir pamanījuši cik ātri smērējas un kādi paliek pleķi viesistabā vai ēdamistabā uz dīvāniem un krēsliem. Protam ne tikai bērni, bet arī mēs paši lietojam mēbeles. Vai esat ievērojuši dīvāna roku balstus vai galvas atbalsta vietas? Tās parasti ir pelēcīgākas un taukainākas? Ko darīt, ja jūsu viesistabas dīvāns ir zaudējis agrāko izskatu un jums vairs nav ērti tajā sēdināt viesus? Ja dīvāna sēžamā daļa nav ar bedrēm un pats audums nav saplēsts, tas nozīmē, ka jums varētu līdzēt dīvānu ķīmiskā tīrīšana. Dīvāna vai citas mīkstas mēbeles tīrīšanai nevajadzētu būt kā glābiņam no dīvāna izsviešanas! Ja vēlaties, lai jūsu mīkstās mēbeles kalpotu jums, nevis apgrūtinātu elpošanu un bojātu noskaņojumu tās ieraugot, tad būtu vēlama profilaktiska mīksto mēbeļu tīrīšana, kas atbrīvos jūsu mājas no liekajām putekļu ērcītēm, pašiem putekļiem un dažādiem atstātiem pārtikas, kosmētikas un ķermeņa traipiem.

Gadījumā, ja sazinoties ar tīrīšanas speciālistu saņemat apliecinājumu, ka nekas vairs nav glābjams, tad gan labāk pirkt jaunu mēbeli. Visbiežāk šādas rekomendācijas seko, ja mēbele ir krietni pelējusi vai to krietni ir piečurājis mājas runcis.

Ja nolemjat veikt mēbeļu ķīmisko tīrīšanu, tad vajadzētu noskaidrot cik ilgu laiku prasīs mēbeļu tīrīšana, cik ilgi tās žūs, cik maksās pilns pakalpojums un vai izmantojamās tehnoloģijas un ķīmija nekaitēs mājniekiem vai mājniekiem.

Savukārt iegādājoties jaunu dīvanu ir vērts izvēlēties audumu un krāsu atbilstošu jūsu dzīvesveidam. Ja jums ir bērni, mājdzivnieki vai paradums ēst pie televizora, tad noteikti neizvēlieties baltu vai ļoti gaišu dīvānu. Tāpat vieglāk būs kopt stingras virsmas dīvānu, nevis ďīvanu ar pufīgām muguras daļām vai sēžamo daļu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply