Kāpēc izvēlēties grāmatvedības firmu – 10 labi iemesli

Grāmatvedība ir tikpat sarežģīta, cik nepieciešama. Tāpēc tajā visbiežāk labi orientējas tie, kuriem ir atbilstošas zināšanas un pieredze. Taču ir vēl vismaz 10 labi iemesli, kāpēc izvēlēties, lai jūsu uzņēmuma grāmatvedību kārto tieši grāmatvedības firma.

Ietaupījumi – ja uzticēsiet savas grāmatvedības kārtošanu uzņēmumam, jūs maksāsiet tikai par konkrētajiem pakalpojumiem. Tas būs lētāk nekā darba alga (un nodokļi), darba vietas nodrošināšana un bonusu sistēma profesionālim šajā jomā.

Pieredze – grāmatvedības firmai būs ilggadēja un plaša pieredze, kas gūta strādājot ar dažādiem uzņēmumiem un privātpersonām.

Izglītība – grāmatvedības pakalpojumu sniedzēji savus darbiniekus pastāvīgi apmāca, tostarp, izmantojot kursus, kas informē par jaunākajām izmaiņām un sniedz likumdošanas skaidrojumus.

Programmatūra – grāmatvedības firmas strādā ar grāmatvedības programmām, kuras jums vairs nebūs atsevišķi jāiegādājas un jāapgūst.

Kontrole – jums sniegtā pakalpojuma kvalitātes kontroli nodrošinās uzņēmuma iekšējās vadības sistēmas īstenošana – jūs taču būsiet dzirdējuši – dubults neplīst!

Garantijas – jūsu uzņēmuma datu drošību un grāmatvedības precizitāti garantēs ne tikai jūsu un grāmatvedības firmas savstarpējā vienošanās un grāmatvedības iekšējā vadības kontroles sistēma, bet arī tas, ka grāmatvedības firmas profesionālā darbība ir apdrošināta.

Individuāla pieeja – grāmatvedības firma būs ieinteresēta, lai jūs arī turpmāk izvēlētos viņu pakalpojumus, tāpēc uzmanība un ieinteresētība, ko saņemsiet, būs balstītas uz individuālu pieeju un iedziļināšanos jūsu uzņēmuma vajadzībās.

Pieejamība – grāmatvedības firma vienmēr rūpēsies par to, lai jums būtu viegli un ērti pieejami jūsu uzņēmuma grāmatvedības dati, tostarp, elektroniskā formā, kas ne tikai neliks jums lauzīt galvu, kur visu informāciju uzglabāt likumā noteikto laiku, bet arī dos jums iespēju strādāt no jebkuras vietas pasaulē.

Pastāvība – grāmatvežu firma nedosies atvaļinājumā (ne standarta, ne bērnu kopšanas), grāmatvežu firma nenomainīs jūs pret citu darba devēju labāka atalgojuma dēļ, grāmatvežu firma darba laikā tiešos uzdevumus nepakārtos saziņai sociālajos tīklos…

Atdeve – grāmatvedības firmas dibināšana ir nopietna izvēle – tās pamatā ir patiesa aizraušanās, pat mīlestība pret skaitļiem un likumdošanu.

Uzticami grāmatvedības pakalpojumi – SIA Profit Service!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply