Mēbeles gada lielākajiem svētkiem − vasarai

Vasara ir kā gada lielākie svētki. Tai gatavojamies un to gaidām visu gadu, lai šos dažus mēnešus dzīvotu no sirds. Skaistāku vasaru var palīdzēt uzburt arī kvalitatīvas un izskatīgas dārza mēbeles.
Rīgas meistardarbnīcā „Maffam Freeform” top ekskluzīvas un inovatīvas vasaras mēbeles. Pašmāju dizaineris Raimonds Cīrulis ir radījis galdus, krēslus un dizaina priekšmetus no mēbeļu izgatavošanā līdz šim mēbeļu ražošanā neatklāta materiāla − vulkāniskās bazalta šķiedras. Tas ir ekoloģisks un ļoti izturīgs materiāls patīkami pelēka tonī..

„Maffam Freeform” vasaras mēbeles spēj uzburt ļoti dažādus vasaras stāstus. Darbīgu un lietišķu vasaru nodrošinās krēsls EGO vai KING komplektā ar galdu KING Table. Savukārt ģimeniskai un draudzīgai vai trakulīgai vasarai roku pados relakācijas krēslu LUCKY WHALE plejāde komplektā ar galdu, pie kura vietas pietiek visiem − MONO Table. Neaizmirstiet uz tā novietot arī izsmalcināto pudeļu statīvu REVOLVER! Tomēr vasara tāpēc ir vasara, lai tajā  piedzīvotu kaut ko jaunu un nebijušu, kaut ko elpu aizraujošu. Brīžus, ko atcerēties arī drēgnajos ziemas vakaros, sagādās MANU Nest iekaramais krēsls. Tas ir kūnveidīgs krēsls, kuru iekārt kokā, ieritināties tajā un lūkoties uz dabas ritumu. Vai nebūtu jauki šo izturīgo, bet tikai 15 kilogramus smago krēslu aiznest tā patālāk no civilizācijas, ielikt tajā kādu dabiska materiāla segu, ierausties un izbaudīt kā smaržo vasaras lietus pielijušais gaiss…
Mēbeles šiem un vēl citiem vasaras stāstiem Jūs atradīsit mājaslapā Maffamfree.com.

Lai arī kādas „Maffam Freeform” vasaras mēbeles Jūs neizvēlētos, ziniet − tās padarīs Jūsu vasaru garāku. Tā kā šīm mēbelēm netraucē ne temperatūras svārstības ne mitrums, varat tās novietot dārzā arī ļoti agros pavasaros un vēlos rudeņos. Bet ziemā − izdaiļot ar tām savu verandu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply