Ekskluzīvi interjera elementi

Par interjera elementiem varam dēvēt visus priekšmetus, kas palīdz radīt īpašo telpas noskaņu un stilu. Tajā skaitā mēbeles, gleznas, gaismas ķermeņus, plauktus, pudeļu statīvus un par margas. Ja dizaina ideja ir bijusi pārdomāta, tad interjera elementi veido vienotu saspēli un telpa mūs uzrunā.

Ļoti īpašus un ekskluzīvus interjera elementus ir radījis Raimonds Cīrulis. Viņa dizainētie galdi, krēsli un pudeļu statīvi savus apveidus iegūst Latvijas meistardarbnīcā „Maffam Freeform”, kuras vārds savā neilgajā pastāvēšanas laikā ir izskanējis tālu pāri Latvijas mežiem un pļavām. Lai gan šīs ar rokām darinātās mēbeles ir atšķirīga dizaina, tās ir vienotas savā stilā.

maffamfree mebeles

Radīt mēbeles, kas ir vienlaikus ekskluzīvas, bet tajā pašā laikā – apkārtējos interjera elementus neizēnojošas, ir liela māksla. Raimondam tas ir izdevies. Tumšpelēkās mēbeles, kas darinātas, ar rokām klājot ekoloģiskās bazalta šķiedras pavedienus formās, lieliski iederas dažādos interjeros un eksterjeros. Gan piemājas dārzā un dabiskā stilā iekārtotā vasaras mājā, gan izsmalcinātā restorānā, īpaši, ja krēslos ielikti to statusam atbilstoši spilveni.

Ar mājaslapā Maffamfree.com atrodamo interjera elementu klāstu ir pietiekami, lai izrotātu gan dārzu ezera lielumā, gan visas Jūsu vasarnīcas istabas. Ja vēlaties – katru istabu vai dārza stūri ar savu domu. Baseina vai strūklakas tuvumā varat radīt nesteidzīgu launaga vietu, novietojot krēslu LUCKY WHALE pulku komplektā ar galdu MONO Table. Kad saules nogurdināti vakarā vēlēsities iemalkot vīnu ar savu dārgo viesi, tieši laikā būs vasaras mājā novietoti ekstravagantie krēsli BOSS komplektā ar galdu MINI Table vai KING Table. Un, ja pēc vīna malkošanas vēlā vakarā noskaņojums kļūst pagalam apcerīgs, kāpēc gan mēness gaismas ielenktam neaiziet uz dārza attālāko stūri, kur Jūs gaida MANU Nest iekaramais krēsls kā radīts jāņtārpiņu vērošanai?

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply