Tualetes papīrs, kas nekad nebeidzas

Vai varat iedomāties, ka Jūsu uzņēmuma tualete ir tīra, patīkama un tajā nekad nebeidzas tualetes papīrs? Ar Emblēmu Paklāju servisa (EPS) piedāvāto Berendsen higiēnas preču klāstu tas ir iespējams. Tajā ir iekļauti vairāki īpaši produkti, ieskaitot speciālu tualetes papīra turētāju, kas ekonomisks, higiēnisks un rada iespaidu, ka tualetes papīrs tajā nekad nebeidzas.

EPS piedāvātais higiēnas serviss ir īpašs pakalpojumu un Berendsen higiēnas preču kopums, kas nodrošina uzņēmuma tualešu uzturēšanu tīru, patīkamu un higiēnisku. Tajā iekļautais tualetes telpu aprīkojums lieliski izskatās un ir ērti lietojams. Viens no elementiem, kas ievērojami uzlabo tualetes apmeklētāju ērtības ir īpašs tualetes papīra turētājs. Tas rada iespaidu, ka tualetes papīrs tajā nekad nebeidzas.

Berendsen tualetes papīra turētājā ir iespējams ievietot divus tualetes papīra ruļļus, ļaujot nodrošināties pret gadījumiem, kad tualetes papīrs pēkšņi izbeidzas. Tualetes papīrs atrodoties turētājā ir labi pasargāts no mitruma un netīrumiem. Tas ir ne vien ērts lietošanai, bet arī ļoti labi izskatās.

Berendsen tualetes papīra turētājam ir divi nodalījumi, katrā no tiem var ievietot pa viena tualetes papīra rullim. Turētājā ievietojamie ruļļi ir ļoti kompakti – katrā no tiem ir 100 metri tualetes papīra. Jāpiebilst, ka tas ir ievērojami vairāk nekā parastajos tualetes papīra ruļļos, kas satur tikai apmēram 25 metrus tualetes papīra. Tas nozīmē, ka tualetes papīrs ir jāpapildina astoņas reizes retāk, nekā izmantojot parastos tualetes papīra turētājus.

Tualetes papīra turētājs ne tikai maksimāli samazina iespēju, ka tualetes papīrs varētu pēkšņi beigties, bet ilgtermiņā arī samazina izmaksas tualetes uzturēšanai. Piemēram, turētājā izmanto speciālus tualetes papīra ruļļus bez kartona serdēm, kas nodrošina pilnīgu tualetes papīra izlietošanu. Tāpat tualetes apmeklētāji nevar izņemt tualetes papīru un no turētāja, kā tas mēdz notikt sabiedriskajā tualetēs. Tualetes papīra turētājs ir aizslēdzams, ļaujot tualetes papīru izņemt vai ievietot tikai apkalpojošajam personālam.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply

Līdzīgi raksti