Pricekiller.lv

pricekiller.lv interneta veikalsKuram gan nepatīk iepirkties, ietaupīt naudu un ietaupīt arī laiku, turklāt visu vienā iepirkšanās reizē? Pricekiller.lv piedāvājumā ietilpst daudz un dažādas preces- sākot ar austiņām un beidzot ar džemperiem, makiem un smaržām. Iepirkties internetā ir kļuvis ārkārtīgi populāri un arī ērti, jo attīstoties tehnoloģijām ir iespējams attīstīt arī drošības risinājumus veikala apmaksas tehnikā. Interneta veikals regulāri papildina savu piedāvājuma  klāstu, jo svarīgi, lai klients būtu novērtēts un viņam tiktu sniegts vislabākais serviss, tādējādi nodrošinot bezmaksas reklāmu un jaunus iespējamos klientus. Visi zīmoli ir oriģināli un veikals nepārdod pakaļdarinājumus, jo, kā zināms, tas ir krimināli sodāmi un var sagādāt nepatikšanas uz ļoti ilgu laiku.

Norēķini.

Interneta veikals Pricekiller.lv piedāvā dažādas norēķinu iespējas, lai klientam maksimāli atvieglotu preču iegādi internetā. Klientiem ir iespēja norēķināties ar internetbankas pārskaitījumu vai arī veicot pirkuma apmaksu ar PayPal norēķinu sistēmā. Interneta veikala bankas konts atrodas Swedbank, tādēļ, ja veicat apmaksu ar citas bankas starpniecību, tad jārēķinās ar to, ka maksājuma apstrāde prasīs nedaudz vairāk laika, kas visbiežāk ir viena darba diena. Paypal sistēmā veiktais maksājums uzreiz nonāk veikala kontā, tādēļ, ja neizmantojat Swedbank pakalpojumus, bet lietojat Paypal norēķinu sistēmu, iesakām izmantot šo maksājuma veidu, jo tā gluži vienkārši būs ātrāk un ātrāk saņemsiet savu pasūtīto preci.

Piegāde.

Veikals izmanto Latvijas pasta un kurjerdienesta pakalpojumus, lai pasūtītā prece pie klienta nonāktu ātrāk un drošāk. Preces netiek piegādātas nedēļas nogalēs, savukārt darbadienās piegāde tiek veikta līdz pulksten 15.00. Ja pasūtat preci uz adresi, kas atrodas Rīgā, tad tā tiek piegādāta darba dienās līdz plkst. trijiem pēcpusdienā. Pārējā Latvija teritorijā prece tiek piegādāta divu darba dienu laikā pēc pilnīgas rēķina apmaksas. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no piegādes veida un pirkuma kopsummas. Ja pirkuma kopsumma nepārsniedz 15 eiro, tad Rīgā piegādes izmaksas būs vien 2 eiro apmērā. Arī, ja pasūtat telefona aksesuārus, par piegādi būs jāmaksā 2eiro. Visiem pārējiem sūtījumiem piegādes izmaksas nav.

Uzzini vairāk jaunumus, Pricekiller blogā!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply