Savs interneta veikals dienas laikā

Mūsdienās daudzi pakalpojuma sniedzēji piedāvā gatavu interneta veikalu, maksājot noteiktu mēneša maksu. Bet ja mēs nevēlamies aprobežoties ar noteiktām funkcijām un dizainu? Vai ja vēlamies tirgot savus radītus mākslas darbus, bet apgrozījums nav tik liels, lai katru mēnesi maksātu EUR 20 par mājaslapu? Ko tad darīt?

interneta veikals woocommerce

Tadā gadījumā praktiskākais variants būtu nedaudz sevi apgrūtināt ar jaunām zināšanām. Kas vispār ir interneta veikals un kas mums būs nepieciešams, lai to uzturētu? Interneta veikals ir mājaslapa, kurā jūs varat izvietot produkciju vai pakalpojumus, ko pārdodat, ar nodrošinātu iespēju, ka apmeklētāji var no jūsu mājaslapas veikt pasūtījumu, atsevišķos gadījumos arī apmaksu. Kas jums būs nepieciešams, lai interneta veikalu uzturētu? Noteikti neiztikt bez laba un pārdomāta domēna vārda. Ja nezini kā to izdarīt un kur to izdarīt, tad vari izlasīt raksstu ” Kā pareizi izvēlēties domēna vārdu! ” Bez domēna vārda jums būs nepieciešams arī serveris vai drizāk labs hostings , kur būs izvietota jūsus mājaslapa/interneta veikals. Kad šīs divas lietas jums ir, tad varam ķerties pie interneta veikala izstrādes. Šajā rakstā apskatīsimies vienu konkrētu mājaslapas vadības sistēmu WordPress uz kuras būs bāzēts interneta veikals. Interneta veikala funkcionalitāti nodrošinās WooCommerce.

1.  WordPress instalācija. Lai neapgrūtinātu jūs ar plašiem aprakstiem – iesaku noskatīties šo video, kur soli pa solim ir norādīts kā veicama WordPress instalācija. Patiesībā precess ir tik vienkāršs, ka ir grūti kaut ko “salaist grīstē”. Bet pirms WordPress instalācijas, jums būs nepieciešams lejupielādēt WordPress failus, to jūs varat izdarīt šeit

2. Ja esat tikuši galā ar WordPress instalāciju, tad nākamais solis ir uzstādīt WooCommerce “spraudni” , kas jums nodrošinās turpmāko interneta veikala darbību. Lai veiktu šo darbību, jums pat nav nekas pirms tam jālejupielādē, jo instalācija var notikt jau no WordPress sistēmas.

3. Šobrīd jau jūs varat sākt ievadīt sistēmā pārdošanā esošos produktus un pakalpojumus. Pirms tam gan jums iespējams vajadzēs veiks WooCommerce konfigurāciju, piem., norādot kādu apmaksas veidu pieņemsiet, cik lieli ir jāskaita %, piem., ja esat PVN maksātājs, tad varēsiet visām cenām pievienot 21%. Protams konfigurācijā ir arī daudz citas lietas, bet vienu reizi izejot tam visam cauru jums noteikti nebūs problēmas saprast kas kam vajadzīgs.

Ja nu tomēr rodas papildus jautājumi, tad varat atrast arī citas pamācības Youtube , kur redzams kā veicama WooCommerce administrēšana un konfigurācija.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai



Saistītās tēmas : , ,

Leave a Reply