Pirkt vai nepirkt nomas auto?

Esam daudz runājuši par autonomu, bet šoreiz vēlētos apskatīties auto nomas automašīnas mazliet citā griezumā. Proti vai būtu jāvairākas no automašīnas iegādes, kas ir piederējusi auto nomas kompānijai.

Internetā var lasīt daudz ieteikumus izvairīties no šādām automašīnām, bet vai ir pamats šādam apgalvojumam? Pirmkārt iegādājoties lietotu automašīnu ir jāsaprot, ka tai jebkurā gadījumā ir bijis viens vai vairāki iepriekšējie saimnieki. Retos gadījumos tas būs viens rūpīgs un pedantisks saimnieks, kurš vienmēr rūpējās par savas automašīnas stāvokli – veicot regulāras tehniskās apkopes un savlaicīgu detaļu maiņu. Ar auto nomas kompānijām ir līdzīgi – ir labi un pedantiski auto saimnieki, bet ir arī tādi, kuriem auto ir vajadzīgs vienam mērķim – gūt maksimālo peļņu šodien, bet nedomāt kas būs rītdien. Ja pērkot automašīnu un jums kļūst zināms, ka iepriekšējais saimnieks ir autonoma , tad būtu labi noskaidrot kas tā bija par kompāniju un iegūt par to vairāk informācijas. Lielās vietējās un  starptautiskās īstermiņa un ilgtermiņa nomas kompānijas parasti ļoti rūpīgi uztur savu autoparku – veicot visas regulārās apkopes un savlaicīgi novēršos auto bojājumus un defektus.

Taču svarīgāk par to vai automašīna, ko vēlaties iegādāties iepriekš piederējusi : taksometru kompānijai, vientuļam pensionāram no Vācijas vai auto nomas kompānijai, būtu atrast uzticamu auto dīleru, kurš jums nestāstīs to, ko vēlaties dzirdēt, bet būs godīgs pret jums.

Pērkot automašīnu būtu ieteicams īpaši neaizrauties ar automašīnām no Igaunijas, Vācijas, ASV vai citām valstīm, jo piekļuve šo valstu datubāzei var būt ierobežota, kas nozīmē, ka varat iegādāties ne vien nobraukātu automašīnu, bet gan zagtu auto, kas jums tiks atņemts pie pirmās reģistrācijas CSDD, kad par zādzību būs informējis iepriekšējais auto saimnieks, kurš nereti arī sadarbojas ar tirgotājiem, lai tādējādi saņemtu daļu no izkrāptas naudas un vēlāk atgūtu nozagto auto.

Ja jums ir iespēja iegādāties lietotu auto nomas automašīnu ar nobraukumu 50 000 km, tad droši iesēdieties auto un izbrauciet kādu līkumu, lai pārliecinātos, ka auto ir bijis labās saimnieka rokās.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , ,

Leave a Reply