Budžeta klases ziemas riepas

Ziemas Riepas 220.lvAutomašīnas riepas ir vienīgais saskares punkts starp spēkratu un ceļu, tieši tādēļ tām ir ļoti svarīga nozīme drošas braukšanas garantēšanā, īpaši ziemas apstākļos, kad Latvijā autoceļu virsmas mēdz būt sliktā kvalitātē – tās ir sniegotas, apledojošas vai slapjas. Lai braukšana pa šādiem ceļiem neradītu raizes, svarīgi izvēlēties automašīnai piemērotākās riepas, kas speciāli izstrādātas ziemas sezonai. Piemērojoties ekonomiskajai situācijai valstī, ik gadu autobraucēju vidū liela piekrišana ir budžeta klases ziemas riepām. Pasaulē ir ļoti daudz ziemas riepu ražotāji, kas savā starpā konkurē, piedāvājot dažāda segmenta, tai skaitā budžeta klases ziemas riepas.

Piemēram, apmeklētākais interneta veikals Latvijā 220.lv piedāvā Barum, Debica un Kormoran un citu zīmolu ziemas riepas par budžeta klases cenām.

Preču zīmes Barum ziemas riepas ir gudrs risinājums taupīgiem pircējiem. Barum ražo kvalitatīvas un ilgmūžīgas riepas ikdienas braukšanai. Tās ne vien pircējam ļauj ietaupīt naudu par pirkumu, bet arī neļauj raizēties par kvalitatīvu un drošu braukšanu pa ziemīgiem ceļiem, jo Barum ziemas riepas nodrošina ļoti labu saķeri pa sniegu. Latvijas autobraucējiem jau izsenis Barum zīmols asociējas ar čehu riepām un to teicamo kvalitāti. Šīm ziemas riepām ir laba reputācija, tāpēc tās neatlaidīgi turpina iekarot arvien augstākas pozīcijas pasaules tirgū.

Pieprasījuma ziņā neatpaliek arī budžeta klases ziemas riepas Kormoran. Tās tiek ražotas Eiropā, Michelin rūpnīcās. Šīs riepas izceļas ar virzienveida protektoru, kas ar izteiktām garenrievām un lameļotajiem, stingrajiem blokiem nodrošina pietiekamas gaitas īpašības uz ziemas ceļiem.

Bet Debica ziemas riepas, ko savā klāstā piedāvā populārais interneta veikals 220.lv, ir GoodYear kompānijas ražotas budžeta segmenta riepas ar nevainojamu kvalitātes un cenas attiecību. Populārs ekonomiskās klases riepu modelis, kas, protams, nopērkams arī interneta veikalā 220.lv, ir riepas Frigo 2. Tās ir neradžojamas ziemas riepas, kas ražotas Eiropā. Tās lieliski piemērotas Eiropas ziemām, jo apveltītas ar labām vadāmības īpašībām uz sniegotiem un slapjiem ceļiem.

Pareizo riepu izvēle savam auto ir nopietns solis pretī uzvarai pār ziemas sagādātajiem pārbaudījumiem. Savukārt gudrs solis ir ziemas riepas iegādāties interneta veikalā 220.lv, kur cenas ir ikvienam pievilcīgas.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply