SQM Invest – Real Estate Latvia

 SIA ”SQM Invest” atrodas Rīgā, Latvijā, uzņēmums dibināts 2006. gadā ar mērķi investēt nekustamo īpašumu Latvijas tirgū.

Kopš dibināšanas esam strādājuši ar investoriem, lai visi nekustamā īpašuma pirkšanas un pārdošanas aspekti tiktu ievēroti, mēs optimizējam pirkšanas, pārdošanu laiku. SQM Invest prot rast labākās iespējas tirgū, pirkt un pārdot nekustamos īpašumus vai zemes īstajā laikā un īstajā vietā.

Pēdējo 12 gadu laikā nekustamā īpašuma tirgus Baltijā ir kļuvis ienesīgs biznesa veids. Latvijas Nekustamo īpašumu tirgus piedāvā izdevīgas iespējas investīcijām gan vietējiem, gan starptautiskiem investoriem.

SIA ”SQM Invest” izmanto situācijas, kas darbojas tieši uz tirgu, ir uzņēmums, kas ir balstīts uz spēcīgu pieredzi, kura darbība ir vērsta uz to, lai samazinātu risku un palielinātu drošību un peļņu. Mūsu vīzija par nekustamo īpašumu investēšanu ir droša un balstīta uz reāliem skaitļiem.

Mēs konsultējam kā pirkt un pārdod nekustamos īpašumus Latvijā: zemes gabalus (ar un bez apstiprinātiem projektiem), mājas, dzīvokļus, komerciālās telpas.

SQM Invest piedāvā saviem klientiem palīdzet jautājumos, kuri saistīti ar īpašuma vadību, reklāmu, mārketinga pētījumiem, juridiskajiem aspektiem, pirkuma un pārdošanas līgumiem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply

Līdzīgi raksti