Neilona paklāji efektīvi pret netīrumiem

Nepieciešams paklājs, kas efektīvi aiztur netīrumus pie uzņēmuma durvīm, pie lifta, veikala durvīm vai citur? Izvēlies neilona paklājus! Tie ir izstrādāti tā, lai aizturētu lielāko daļu netīrumu, turklāt, izvēloties pilnu neilona paklāju servisu, Jums nebūs jāuztraucas par to tīrīšanu un uzturēšanu labā stāvoklī.

Neilona paklāji ir īpašas šķiedras paklāji, kas paredzēti tīrības uzturēšanai telpās, tie spēj aizturēt līdz pat 70 procentiem netīrumu. Turklāt neilona šķiedras pavedieni, no kā tie darināti, neļauj veidoties statiskajai elektrībai, tāpēc neilona paklāji ir ne tikai lielisks līdzeklis cīņā ar netīrumiem, bet arī drošības garants attiecībā uz statistisko elektrību, kas var būt svarīgi, uzkopjot telpas ar elektriskām ierīcēm vai pārnēsājot cita veida elektroierīces.

Neilona paklāji ir lieliski piemēroti, lai tos novietotu pie uzņēmuma galvenās ieejas, lifta, veikala durvīm, reģistratūras, starp biroja un ražošanas telpām un citur, kur nepieciešams. Jāpiebilst, ka neilona paklāji ne tikai efektīvi aiztur dažāda veida netīrumus, bet arī lieliski noder, lai aizsargātu grīdas.

Visērtākais un vienkāršākais veids, kā iegūt neilona paklājus, ir pieteikties neilona paklāju servisam, ko piedāvā Emblēmu Paklāju Serviss (EPS), jo tad uzņēmums ne tikai piedāvās nomāt dažāda veida paklājus, bet arī parūpēsies par to kopšanu un uzturēšanu, kas pašu spēkiem var izrādīties dārga, neefektīva, sarežģīta un laikietilpīga. Tas nozīmē, ka piesakoties paklāju servisam jūs ietaupīsiet ievērojami vairāk laika un resursu nekā iegādājoties neilona paklājus. Eiropas tekstila servisa asociācijas pētījumā par maināmajiem paklājiem pierādīts, ka izvēloties pilnu to servisu, iespējams ietaupīt apmēram 14 procentus no līdzekļiem, kas nepieciešami, lai uzturētu tos pašu spēkiem.

EPS nodrošina neilona paklāju piegādi, uzturēšanu, kopšanu, mazgāšanu un nomaiņu. Neilona paklāji vienmēr būs tīri un labā stāvoklī.

EPS piedāvā dažādu krāsu un izmēru neilona paklājus atkarībā no klienta vēlmēm un iespējām. Pieejami zaļi, brūni, sarkani, pelēki un citu krāsu neilona paklāji. To biezums ir apmēram viens centimetrs un  katrs to kvadrātmetrs sver 2,75 kilogramus.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply

Līdzīgi raksti