Lietussargs kā dāvana

Lietussargs ir pavisam ikdienišķa lieta, reizēm tik ierasta, ka pat nepievēršam tam īpašu uzmanību. Taču īstenībā lietussargs ir pat ļoti laba dāvanas ideja – veids, kādā mēs varam bez vārdiem pateikt, ka rūpējamies par kādu. Taču – tā kā lietussargi tomēr ir ierasts priekšmets paši par sevi – lai pārsteigtu ar šādu dāvanu, noderēs nedaudz iedvesmas…

Dāviniet lietussargu ar apdruku – interesanta atziņa, asprātīgs izteikums, romantiska divrinde, foto no personiskā arhīva vai pat foto kolāža – apdrukas variantu ir daudz. Turklāt, der ņemt vērā, ka lietussargi pieejami visdažādākajās krāsās. Ja vēlaties, lai dāvana būtu personiskāka, apdruku izvietojiet lietussarga iekšpusē – jūsu otrajai pusei tā var būt pat sava veida mīlestības vēstule.

Dāvanai labi derēs lietussargs, ko izmantosiet kā grozu – piepildiet atvērtu lietussargu ar augļiem, našķiem, kādu dzērienu un aiciniet dāvanas saņēmēju doties ar jums kopīgā piknikā tieši lietainā dienā. Lai arī ideja var šķist mazliet neprātīga – siltā vasaras dienā lietus var kļūt par romantiskas pastaigas daļu, bet bradāšana pa peļķēm par nezaizmirstamiem mirkļiem… vai uzjundīt bērnības atmiņas tematiskā dzimšanas dienas ballītē.

Dāviniet nestandarta lietussargu – lielāku, mazāku, saliekamu vai ar neparastu kātu.

Pasniedziet lietussargu neparastā veidā! Vai esat kādreiz vērojuši televīzijas reklāmas TV veikalos nopērkamajām precēm un secinājuši, ka pārdevējiem piemīt apbrīnojamas spējas parādīt jebkuru produktu pēc iespējas labāk? Reizēm, pasniedzot dāvanu, svarīgākais ir tas, kā tas tiek izdarīts – prezentējiet sevis izvēlēto lietussargu kā labu pavadoni, neaizstājamu ikdienas aksesuāru, kas sargā ne tikai no lietus, bet arī no krītošiem priekšmetiem, uzvirpiniet to kā vilciņu, parādot, ka lietussargs ir izcils dejotājs… Neiztieciet tikai ar vārdiem, atļaujieties arī paraugdemonstrējumus, kas dāvanu nevar sabojāt.

Apdariniet lietussargu, ko dāvināsiet. Piešķiriet tam asprātīgu izskatu vai papildiniet to, padarot par uzmanības vērtu aksesuāru. Arī šeit izvēle ir plaša – sākot no rozā zaķa ausīm un beidzot ar Swarovski. Rokdarbnieces viena otrai var dāvināt pat ļoti gaumīgus dāmu lietussargus, papildinot tos ar rišām un cakām – vēlams gan, lai tās būtu lietussarga iekšpusē vai no ūdens necaurlaidīga materiāla

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply

Līdzīgi raksti