Kā vārdu locījums ietekmē SEO un SERP rezultātus?

Tā kā SEO ir web mārketinga rīks ar kura palīdzību ir iespējams optimizēt savas mājaslapas priekš Google meklēšanas rezultātiem, tad mums visiem gribas uzzināt pēc iespējas vairāk ko domā Google un kā mums tikt pirmajā vietā, jo neviens jau nevēlas būt otrais, kur nu vēl 72-ais vai 164-ais. Protams ar pareizu lapas saturu vien nepietiks, taču tas ir pietiekoši būtisks, lai vajadzētu zināt detaļas par pareizu satura veidošanu.

SEO optimizācija ir pietiekoši dārgs pakalpojums, lai klienti vēlētos noskaidrot ko vairāk par procesiem ko veiksiet un par to cik daudz zināt par SEO. Viens no biezāk uzdotajiem jautājumiem ir par vārdu locījumiem. Vai ir svarīgi kādā locījumā lietojam optimizejamos atslēgas vārdus? Protams locījums ir svarīgs, bet vēlamies uzsvērt, ka Google pēdējos gados ir strauji attīstījusies un nu jau ļoti labi tiek galā ne tikai ar sarežģītām mājaslapu struktūrām, bet arī ar vārdu locījumiem un sinonīmiem. Ja vēlaties veikt mājaslapas optimizāciju tikai priekš Googles.lv , tad jums ir mazāk ko aizdomāties, jo ievadot “atslēgas”  Google meklēs arī tās lapas, kuru saturā ir “atslēgām” un “atslēgu“.

Atslēgas vārdu locījumi

Google.lv rezultāti

Meklēšanas rezultāti Google

Google.com rezultāti

Taču reti kurš būs aizdomājies, ka Google.com darbojas pēc daudz savādākiem principiem. Konkrētāk – internacionālā Googles versija neatpazīst locījumus, ja tie neietilpst mūsu meklētajā atslēgas vārdā. Piem., meklējot “grāmatas” rezultātos tiks parādīti arī rezultāti, kuru lapas satur “grāmata” , taču “grāmatu” tiks ignorēts vismaz atrādīšanas līmenī. Lai par to pārliecinātos – mēs atkārtoti ierakstījām meklēšanas rezultātos “atslēgas. Ka jūs varat pārliecināties pievienotajā attēlā vai arī paši ierakstot Google.com minēto atslēgas vārdu, meklēšanas rezultātos netiek vairs izcelti “atslēgām” un “atslēgu“.

Noslēgumā varam teikt, ka interneta vietnes saturam un saturā iekļauto atslēgas vārdu locījumam ir tomēr liela nozīme, ja vēlaties iegūt maksimālo apmeklētāju un klientu skaitu.

Ja jūs vēlaties uzzināt ko vairāk par SEO optimizāciju vai gribat, lai jūsu mājaslapa tiek optimizēta, tad izvēlieties zinošus cilvēkus, kuri var jums garantēt panākumus bez Google noteikumu pārkāpumiem un uz ilgu laiku. SEO pakalpojumi , mājaslapu izstrāde un citi biznesa pakalpojumi no “FirstMedia. Lv”

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply