Kā pieteikties ātriem naudas kredītiem?

Ātrie  naudas kredīti ir ērtākais un ātrākais veids naudas saņemšanai. Ātro naudas kredītu noformēšanai nav nepieciešams savākt visus iespējamus dokumentus, parasti ir vajadzīgs tikai personas apliecinošs dokuments. Ātro naudas kredītu saņemšanai nav nepieciešami galvotāji, ķīla, izziņas no darba vietas vai citi dokumenti.

Kopumā katram uzņēmumam (piemēram, VIASMS uzņēmums), kurš piedāvā saņemt ātrus naudas kredītus, ir līdzīga shēma kredīta piešķiršanai:

  • reģistrēties uzņēmuma mājas lapā;
  • aizpildīt anketu;
  • sniegt par sevi patiesu informāciju, norādot personas datus, kontaktinformāciju un bankas konta numuru;
  • nosūtīt reģistrācijas maksu.

Īsā laika periodā klienta pieteikums tiek izskatīts, un pēc tam nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu. Parasti par reģistrāciju uzņēmuma mājas lapā ir jāmaksā minimālo summu (piemēram, LVL 0,01 apmērā), lai darbinieki varētu pārbaudīt klienta konta esamību un aktivitāti.

Klients var saņemt ātrus kredītus vienas dienas vai dažu stundu laikā, tāpēc arī tos sauc par ātriem kredītiem. Kredīta saņemšanas ātrums ir atkarīgs no bankas, kurā klientam ir atvērts konts. Lielākās Latvijas bankas pārskaita naudu ļot ātri, stundas laikā vai pat ātrāk, bet ja klientam ir konts kādā citā bankā, it īpaši ārzemju bankā, naudas pārskaitīšana var aizņemt divas vai trīs dienas.

Ātrie naudas kredīti ir liels risks kredītiestādēm un bankām, tāpēc iestādes kompensē savu risku ar lielajiem kredīta procentiem, līdz ar to ātrie kredīti ir dārgākie kredīti no visiem kredītu veidiem. Ātrajiem  naudaskredītiem ir summas ierobežojums, parasti līdz pāris tūkstošiem latu. Lielāku summu būtu pārāk riskanti aizdot klientam bez jebkādas garantijas.

Ātrie naudas kredīti ir pieejami tikai uz īsu laika periodu, parasti uz pāris gadiem vai pat mēnešiem. Svarīgi apzināties, ka ātrie kredīti nav labākais variants naudas iegūšanai, jo tie ir paredzēti tikai ārkārtas gadījumiem, kad nauda ir nepieciešama tiešām ātri un to nepieciešams saņemt bez liekām piepūlēm.

Katrai kredītiestādei ir savas priekšrocības un katram klientam nepieciešams rūpīgi izvērtēt dažādu kredītiestāžu piedāvājumus, lai izvēlētos vispiemērotāko sev ātro naudas kredītu. Pirms kredīta noformēšanas ir svarīgi apsvērt visus nosacījumus un apstākļus.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply