Individualizētas kāzu dāvanas

Kāzas ir īpašs notikums, tāpēc kāzu dāvanas bieži ir paliekošas lietas, kas vienmēr saistīsies ar šo dienu. Viens veids, kā piešķirt dāvanai īpašu nozīmi, ir to individualizēt. Kāzu dāvanas – lietas ar apdruku vai iegravējumu – iespējams tas ir tieši tas, ko jūs meklējat. Lūk, top 10 idejas kāzu dāvanām…

  1. Brokastu servīze, ko individualizē asprātīga vai iedvesmojoša teksta vai attēlu apdruka – šī dāvana rītos uzmundrinās.
  2. Vīna komplekts koka kastītē ar iegravējumu – romantiski un klasiski.
  3. Apdrukāta vāze. Uz liela izmēra vāzes var izvietot pat diezgan apjomīgu teksta apdruku – citātu vai vēlējumu jaunajam pārim, kas saistīsies ar ģimeni, mīlestību un/vai kopīgiem sapņiem un cerībām.
  4. Konfekšu/saldumu izlase individualizētā iepakojumā, piemēram, ar pāra foto, kāzu datumu un apsveikumu – personiski un pārsteidzoši.
  5. Puzle, kā pamatā izmantota kāda pārim nozīmīga fotogrāfija – sentimentāli un radoši. Dāvana, kas simbolizēs kopīgās dzīves veidošanu.
  6. Šampanieša glāzes ar romantiska stila apdruku, kur iekļauts kāzu datums un norises vieta. Dāvana, kas varētu tikt celta galdā katrā kāzu jubilejā.
  7. Pidžammu komplekts ar apdrukas tekstu, kas sadalīts uz abām pidžammām tā, ka lasāms tikai kopā. Sirsnīga un personiska kāzu dāvana.
  8. Apbalvojuma kauss ar asprātīgu pamatojumu vai īpašu nomināciju tieši pārim. Lieliska peimiņas lieta.
  9. Jaunās ģimenes zīmogs un vēstuļu rakstīšanas komplekts (uz aploksnēm varat izvēlēties izvietot teksta apdruku diviem variantiem, piemēram, ‘mīļā sieva’ un ‘mīļais vīrs’). Sentimentāla dāvana, kas patiks tiem, kuri novērtē tradicionālās vērtības.
  10. Jaunās ģimenes atmiņu vai viesu grāmata – ar apdruku un apdrukātu pildspalvu komplektu (sievai un vīram, katram savu). Šo kāzu dāvanu lietot var uzsākt jau uzreiz pēc tās saņemšanas, tā atrodot vēl vienu veidu, kā saglabāt kāzu dienas īpašās emocijas un noskaņu.
        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply

Līdzīgi raksti