Akciju piedāvājumi mēbelēm

Mēbeles 220.lvŅemot vērā mūsdienu ekonomiskos apstākļus, pērkot jaunas mēbeles nevienam negribas būt izšķērdīgam. Ja nevēlies pārmaksāt, tad izdevīgākais variants būs iepirkšanās internetveikalos. Tur nopērkamas arī kvalitatīvas mēbeles par labām cenām.

Kur meklēt interneta veikalu ar labiem un lētiem preču piedāvājumiem? Nu, protams, tas būs interneta veikals 220.lv, kur atrodamas mēbeles visām gaumēm.
Ja ieskatāmies nedēļas pirktāko preču topā, tad redzam, ka tajā ir preces ar atlaidēm līdz pat 49%. Tur parādās biroja krēsls Montera (brūns un melns), Virtuves mēbeles Sara, biroja krēsls Desmind bēšā krāsā, gulta Monta, datorgalds Boston, biroja krēsls 4714, aizkari Just un citas preces.

Labām saimniecēm patīk uzņemt viesus, tāpēc būtiska nozīme ir arī viesistabas dizainam ir jābūt saistošam, patīkamam un omulīgam. Patlaban interneta veikalā 220.lv ir vairāki akciju piedāvājumi dažādām mēbelēm. Viena no pēdējās nedēļas pirktākajām viesistabas mēbelēm ir sekcija Paco light, kura šobrīd nopērkama par īpaši zemu cenu. Katrs izvēlas iegādāties tādas jaunas mēbeles, kas viņam šķiet pa kabatai. Akciju laikā cilvēki pērk arī žurnālgaldiņus Diana Intro, krēslus Bergen Marta,, plauktus Porto 01, krēslus Dramen, sekcijas Alfa II, sekcijas ROMA, dīvānus „Siga M” un pufus ar kasti.

Ģimenes locekļi noteikti būs priecīgi, kad uzzinās, ka labāko ražotāju mēbeles Jūs būsiet atradis par satriecoši zemi cenu. Tātad ietaupītos līdzekļus varēsiet atvēlēt citām ģimenes vajadzībām.
Izmanto iespēju ietaupīt uz preces piegādes rēķina! Akciju laikā atsevišķos preces piegādes variantos tiek piedāvāts iegādāties preces ar bezmaksas piegādi (Piemēram, ar saņemšanu Post 24 pakomātos). Tātad – ar interneta veikalu būsiet ieguvēji un nepārmaksāsiet neko.

Interneta veikals 220.lv ir daudzu klientu iecīnīta iepirkšanās vieta. Ja Tev ir svarīgs laiks un nauda, tad pievienojies jau tagad plašajam klientu lokam. Nevilcinies, ja redzi kādu labu piedāvājumu, tad noformē preces piegādi laikus. Neliedz sev jaunu mēbeļu iegādi arī tad, ja šķiet, ka šobrīd to nevari atļauties. Pats vienkāršākas variants ir preces noformēšana līzingā. Saņem savas mēbeles jau tagad, bet maksā par tām vēlāk!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply

Līdzīgi raksti