1A.LV – profesionāla foto-video tehnika, spoguļkameras u.c.

1A.LV ir apgrozījuma ziņa lielākais interneta veikals Latvijā, kas sadarbojas un piedāvā saviem klientiem preces tikai no pasaules lielākajiem ražotājiem bez starpniecības. Tas ļauj klientiem iegādāties preces par iespējami zemākajām cenām tirgū, tajā skaitā arī kvalitatīvu foto un video tehniku.

Piedāvātajā foto un video tehnikā dominē tikai pasaules labāko ražotāju vārdi, tajā skaitā Canon un Nikon. Tie, kas vēl nekad nav iepirkušies 1A.LV interneta veikalā, noteikti būs patīkami pārsteigti un novērtēs daudzveidīgo foto tehnikas, papildus piederumu un aksesuāru klāstu.

1A.LV foto, video un optikas preču bloks piedāvā:

  • Digitālās kameras, spoguļkameras, hibrīdkameras;
  • Videokameras;
  • Binokļus;
  • Foto un video somas;
  • Statīvus un papildus balstus;
  • Objektīvus un filtrus;
  • Zibspuldzes un blendes;
  • Studijas un video aprīkojumu;
  • Citus foto piederumus.

Interneta veikals 1A.LV piedāvā iegādāties arī kvalitatīvu fotopapīru un piederumus melnbaltā foto attīstīšanai. Tāpat plašā klāstā pieejami akumulatori un lādētāji kamerām, pultis, piederumi statīviem, vadi un kabeļi, vāciņi objektīviem, difuzori zibspuldzēm u.c.

Foto un video tehnika kā iesācējiem, tā profesionāļiem

Runājot par cenām, jāsaka, ka 1A.LV apkalpo plašu klientu loku un ļauj iegādāties tehniku ļoti lielā cenu amplitūdā. Šī ir piemērota vieta, kur iegādāties savu pirmo fotoaparātu un foto tehniku var tie, kam ir vēlme mācīties fotografēt vai vienkārši iemūžināt dzīves krāsainākos un spilgtākos mirkļus. Tādā gadījumā ideāla izvēle būs spoguļkameras, kas pie 1A.LV pieejamas jau sākot no nepilniem 300 latiem.

Tikmēr tiem, kam jau ir kādas iemaņas fotografēšanā un gribas tehniku nomainīt pret jaudīgāku, noteikti to var izdarīt pie 1A.LV. Te ir praktiski viss nepieciešamai, lai nokomplektētu profesionālu foto un video komplektu – foto kameras, objektīvi, zibspuldzes, statīvi un pārējā papildus tehnika, bez kuras neiztiek neviens profesionālis.

Pasūtījuma piegāde tiek veikta pa visu Latviju, un, ja ir vēlme savu sūtījumu saņemt bez maksas, to var izdarīt ikvienā no DPD paku bodes punktiem. Lai to izdarītu, atliek vien pasūtījuma noformēšanas laikā atzīmē, kurā pilsētā un kurā punktā ir vēlme izņemt savu pasūtīto tehniku.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply